středa, 28 únor 2024 10:54

Výluka v zastávce Pod Nemocnicí

Informace pro cestující

Pozor změna:

od 2. 4. 2024 je obnoven provoz do zastávky Pod Nemocnicí - provoz bude zajištěn stejně jako před výlukou.

 

Od pondělí 26. 2. 2024 nebude linka č. 201 obsluhovat zastávku Pod Nemocnicí z důvodu zahájení rekonstrukce kanalizace a vodovodu u děčínské nemocnice, která je rozdělena do několika etap a zasahuje do ul. Purkyňova, ul. Lužická, ul. Vrchlického a ul. U Nemocnice.

 

Z důvodu tohoto omezení dochází k výluce na lince č. 201 v podobě neobsluhování zastávky Pod Nemocnicí, která se nachází ve spodní části nemocnice.

 

Při tomto omezení bude linky č. 201 obsluhována do zastávky Nemocnice, která se nachází v horní části nemocnice.

 

Plán omezení je do 22. 9. 2024

 

Zastávka Pod Nemocnicí

 

 

Výlukové staniční jízdní řády budou do zastávek vylepovány v pátek 23. 2. 2024. Tyto nové jízdní řády jsou také k dispozici na webových stránkách DPMD, a.s. ve vyhledávači linek a spojů. Je nutné nastavit platnost jízdního řádu k 26. 2. 2024

 

Aktuální odjezdy ze zastávek mate také na odkazu www.odjezdydecin.cz. Zde máte možnost vyhledat spojení již bez QR kódu. V mobilním zařízení stačí povolit přístup k poloze a tím dojde k nabídce nejen autobusového spojení, ale i k nejbližší zastávce.

 

Další možnosti vyhledat spoj je po načtení QR kódu, který se nachází na každém staničním jízdním řádu. Po načtení se vám zobrazí odjezdové tablo dané zastávky v on-line režimu a tak uvidíte, kdy přijede váš spoj.

 

S ohledem na možnosti nenadálých změn, doporučujeme sledovat informace na www.dpmdas.cz nebo na Facebook DPMD, a.s.